Satılık İnstagram Hesabı Nedir?

Organik takipçisi olan bir hesabı almak, takipçilerin severek ve ilgi ile takip ettiği hesabın türünü değiştirir iseniz bu onlar için olumsuz bir etki oluşturacak ve takipçiler hızlı bir şekilde azalacaktır. Fakat aynı kategori de içerik yayınlamanız çok büyük zarar vermeyecektir.

İstagram hesabı almak için, seçtiğiniz ürün sahibine "Satıcıya Soru Sor" kısmından ulaşıp hesabın durup durmadığını sormanız gerekiyor. Eğer hesap duruyor ise ürünü satın alın ve hesap bilgilerini karşı tarafın size iletmesini bekleyin. İşlem tamam olduğunda alışverişi tamamlandığınızı belirtin. Ödeme karşı tarafa iletilsin.

Sitemiz dışında ödeme teklif eden satıcılar, ödemeyi alıp hesabı devir etmemesi Hızlı Uzman sorumluluğu dışında işlem gerçekleştiği için hiçbir mesuliyet kabul etmemekteyiz. Sitemiz üzerinden gerçekleşen tüm işlemler kontrol edilmekte olup, siz işlemi tamamla butonuna basmadan ödeme karşı tarafa gönderilmemektedir.

Arama motorlarına İnstagram hesap satın al yazarak sitemizi ziyaret edebilir. Satılık hesapları inceleyebilir ve hesap alıp, satabilirsiniz.