Makale & Metin Yazarlığı Nedir?

Makale Yazarı, belli bir konu da yazı yazma işine verilen isimdir. Makale kelimesi akademik kelimeden farklıdır. İnternet sitelerinde rast geleceğimiz yazıların tümü makaledir.

Makale yazarak para kazanmak günümüzün popüler işleri arasındadır. Birçok ajans artık, bünyesinde editör çalışmaktan ziyade freelancer mantığı ile makale yazarı çalıştırmayı daha mantıklı görmektedir.

Makale yazarı olarak sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken üye olup, üstte görmüş olduğunuz benzer ürün veya hizmetler gibi satış konusu açmak. Mağaza açmak tamamen ücretsizdir.

Eğer özgün ve kaliteli içerik çıkarabiliyorsanız, siz makale yazarı olarak sınıflandırılabilirsiniz. Bu bazı platformlarda "makaleci" veya "yazar" ismi ile adlandırılabilir. Şuanda piyasayı ele alacak olursak, sitemizde yer alan fiyatlar bir sınıra tabidir. Her zaman güncellenmektedir. Yazarların fiyat kırarak piyasa öldürmemesi için belli bir taban koyulmuştur. Makale ücretleri ne kadar sorusunun cevabı ise;

100 kelime için 2 TL

Olarak planlanmıştır. Yani 500 kelimelik makale için minimum 10 TL fiyat belirtmeniz gerekmektedir. Fakat sitemizde 25 TL altı fiyat girilememektedir. Gireceğiniz düşük bedelli fiyatlar için destek sistemi üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.